plasma-workspace - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Open with:
bg: Отваряне с:

en: Properties
bg: Настройки

en: Add to Desktop
bg: Добавяне към работния плот

en: Pin to Task Manager
bg: Фиксиране в диспечера на задачите

en: Add to Panel (Widget)
bg: Добавяне към панела (Уиджет)

en: Recent Files
bg: Скорошни документи

en: Forget Recent Files
bg: Забравяне на последните файлове

en: Edit Application…
bg: Редактиране на приложение…

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
bg: Деинсталиране или управляване на добавки…

en: Hide Application
bg: Скриване на приложение

en: Applications
bg: Приложения

en: Unhide Applications in this Submenu
bg: Показване на приложения в това подменю

en: Unhide Applications in '%1'
bg: Показване на приложения в „%1“

en: Show KRunner
bg: Показване на KRunner

en: Search, calculate, or run a command
bg: Търсене, изчисляване или изпълнение на команда

en: Computer
bg: Компютър

note: i18n.
en: Favorites
bg: Предпочитани

en: Recently Used
bg: Скоро отваряни

en: Files
bg: Файлове

en: Forget Application
bg: Забравяне на приложение

en: Folders
bg: Папки

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

en: Forget File
bg: Забравяне на файл

en: Forget All
bg: Забравяне на всичко

en: Forget All Applications
bg: Забравяне на всички приложения

en: Forget All Files
bg: Забравяне на всички файлове

en: Hide %1
bg: Скриване на %1

en: All Applications
bg: Всички приложения

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
bg: Това не би следвало да се показва! Изберете KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Often Used Files
bg: Често използвани файлове

en: Recent Applications
bg: Последни приложения

en: Often Used Applications
bg: Често използвани приложения

en: Power / Session
bg: Захранване/сесия

en: Search results
bg: Резултати от търсене

en: Lock
bg: Заключване

en: Log Out
bg: Излизане от сесия

en: Save Session
bg: Запазване на сесията

en: Switch User
bg: Превключване на потребител

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
bg: Приспиване

en: Hibernate
bg: Хибернация

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Shut Down
bg: Изключване

en: Session
bg: Сесия

en: System
bg: Система

en: Lock screen
bg: Заключване на екран

en: End session
bg: Край на сесия

en: Start a parallel session as a different user
bg: Започване на паралелна сесия като различен потребител

en: Suspend to RAM
bg: Спиране и запазване в RAM

en: Suspend to disk
bg: Спиране и запазване на диска

en: Restart computer
bg: Рестартиране на компютъра

en: Turn off computer
bg: Изключване на компютъра

en: System actions
bg: Системни действия
