plasma-workspace - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
bg: Управление на сесиите

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
bg: Показване на екран за напускане на сесията

en: Log Out
bg: Излизане от сесия

en: Shut Down
bg: Изключване

en: Reboot
bg: Рестартиране

en: Log Out Without Confirmation
bg: Изход без потвърждение

en: Shut Down Without Confirmation
bg: Изключване без потвърждение

en: Reboot Without Confirmation
bg: Рестартиране без потвърждение
