plasma-workspace - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
bg: Открит е екран

en: A display has been connected.
bg: Установено е свързване на екран.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
bg: Екранът e премахнат

en: A display has been disconnected.
bg: Установено е изключване на екран.

en: %1 has been connected.
bg: Устройство %1 е свързано.

en: A USB device has been connected.
bg: USB устройство е свързано.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
bg: Открито е USB устройство

en: %1 has been disconnected.
bg: Устройство %1 е отделено.

en: A USB device has been disconnected.
bg: USB устройство е отделено.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
bg: USB устройство е извадено
