plasma-workspace - en to bg translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unlock Wallet
bg: Отключване на Портфейл

[ctx: @label]
en: Authentication is needed to unlock the wallet <resource>%1</resource>.
bg: Необходимо е удостоверяване, за да отключите портфейла <resource>%1</resource>.

[ctx: @title]
en: Create Wallet
bg: Създаване на портфейл

[ctx: @label]
en: Provide a password to create the wallet <resource>%1</resource>.
bg: Въведете парола, за да създадете портфейла <resource>%1</resource>.

[ctx: application description]
en: A service to show password prompts
bg: Услуга за показване на подсказки за пароли

[ctx: task description for an author line in about data]
en: Author
bg: Автор

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуващ екземпляр
