plasma-workspace - en to bg translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
bg: Медиен контролер

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
bg: Изпълнение/пауза на медийно възпроизвеждане

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
bg: Следващ медиен запис

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
bg: Предишен медиен запис

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek forward 5s
bg: Превъртане 5 секунди напред при възпроизвеждане на медийно съдържание

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek backward 5s
bg: Превъртане 5 секунди назад при възпроизвеждане на медийно съдържание

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek forward 30s
bg: Превъртане 30 секунди напред при възпроизвеждане на медийно съдържание

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek backward 30s
bg: Превъртане 30 секунди назад при възпроизвеждане на медийно съдържание

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
bg: Спиране на медийно възпроизвеждане

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
bg: Пауза на медийно възпроизвеждане

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
bg: Възпроизвеждане на медия

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
bg: Усилване на звука

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
bg: Намаляване на звука
