kcmstyle - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
bn: এই স্টাইল-এর কনফিগারেশন ডায়ালগ লোড করতে সমস্যা হয়েছে।

en: Configure %1
bn: %1 কনফিগার করো

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
bn: ট্যাব ১

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
bn: চেক-বক্স

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
bn: রেডিও বাটন

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
bn: ট্যাব ২
