kcmcolors - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Normal Background
br: Drekleur reizh

en: Alternate Background
br: Drekleur all

en: Normal Text
br: Skrid reizh

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
br: Skrid marv

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
br: Skrid bev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
br: Skrid liamm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
br: Linenn nevez

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
br: Drekleur ar gwel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
br: Drekleur ar prenestr

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
br: Skrid ar prenestr

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
br: Drekleur an nozel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
br: Skrid an nozel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
br: Testenn diuzet

en: Colors
br: Livioù

en: Save Color Scheme
br: Enrollañ ar steuñv liv

en: &Enter a name for the color scheme:
br: &Roit un anv evit ar steuñv liv :

en: Error
br: Fazi
