klipper-1.1 - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Description
br: Deskrivadur

en: Start
br: Loc'hañ

en: Do Not Start
br: Ne loc'hit ket

en: Author
br: Oberour

en: Original Author
br: Oberour kentañ

en: Maintainer
br: Ratreer

en: &More
br: &Mui

en: &Cancel
br: &Nullañ
