klipper - en to bs translation catalogue (46 entries)

en: Add Action...
bs: Dodaj radnju...

en: Edit Action...
bs: Uredi radnju...

en: Delete Action
bs: Obriši radnju

[ctx: General Config]
en: General
bs: Opšte

en: General Configuration
bs: Opće konfigurisanje

en: Actions Configuration
bs: Konfiguracija akcija

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
bs: Prečice

en: Shortcuts Configuration
bs: Konfiguracija prečica

en: Ignore
bs: Ignoriše se

en: Replace Clipboard
bs: Smjenjuje klipbord

en: Add to Clipboard
bs: Dodaje u klipbord

en: Command
bs: Naredba

en: Description
bs: Opis

en: Action Properties
bs: Svojstva radnje

en: Description:
bs: Opis:

en: Should Klipper start automatically when you login?
bs: Da li automatski pokrenuti Klipper pošto se prijavite?

en: Automatically Start Klipper?
bs: Automatski pokretati Klipper?

en: Start
bs: Pokreći

en: Do Not Start
bs: Ne pokreći

en: Edit Contents
bs: Uredi sadržaj

en: Mobile Barcode
bs: Mobilni prugasti kog

en: Clipboard history
bs: Istorijat klipborda

en: up
bs: gore

en: current
bs: tekuće

en: down
bs: dolje

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
bs: Verzija Klippera

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
bs: Samo izabrani tekst

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
bs: Grafički uređivač regiza

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
bs: Bez radnji za WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
bs: Lažni unos za ukazivanje na izmjene u grafičkoj kontroli stabla radnji

en: Clipboard is empty
bs: Klipbord je prazan

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
bs: © 1998, Endru Stenli-Džouns
    © 1998-2002, Karsten Pfajfer
    © 2001, Patrik Dabroj

en: Carsten Pfeiffer
bs: Karsten Pfajfer

en: Author
bs: Autor

en: Andrew Stanley-Jones
bs: Endru Stenli-Džouns

en: Original Author
bs: Prvobitni autor

en: Patrick Dubroy
bs: Patrik Dabroj

en: Contributor
bs: Doprinosilac

en: Luboš Luňák
bs: Luboš Lunjak

en: Bugfixes and optimizations
bs: Ispravke grešaka i optimizacija

en: Previous Maintainer
bs: Prethodni održavalac

en: Maintainer
bs: Održavalac

en: &More
bs: &Više

en: Clipboard Contents
bs: Zadrži sadržaj klipborda

en: Disable This Popup
bs: Isključi ovo iskakanje

en: &Cancel
bs: &Odustani
