kde 49i410 - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Open with:
bs: Otvori sa:

en: Properties
bs: Podešavanja

en: Add to Desktop
bs: Dodaj na površ

en: Hide Application
bs: Sakrij aplikaciju

[ctx: App name (Generic name)]
en: %1 (%2)
bs: %1 ( %2)

[ctx: Generic name (App name)]
en: %1 (%2)
bs: %1 ( %2)

en: Unhide Applications in this Submenu
bs: Prikaži aplikacije u podmenu-u

en: Unhide Applications in '%1'
bs: Prikaži aplikacije u '%1'

en: Forget Application
bs: Zaboravi aplikaciju

en: Forget All Applications
bs: Zaboravi sve aplikacije

en: Recent Applications
bs: Skorašnji programi

en: Power / Session
bs: Napajanje / Sesija

en: Lock
bs: Zaključaj

en: Save Session
bs: Sačuvaj sesiju

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Restart
bs: Ponovo pokreni
