plasma_applet_lockout - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: General
bs: Opće

en: Lock
bs: Zaključaj

en: Switch User
bs: Prebaci korisnika

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Lock the screen
bs: Zaključaj ekran

en: Switch user
bs: Promjena korisnika

en: Start a parallel session as a different user
bs: Pokreni paralelnu sesiju kao drugi korisnik

en: Sleep (suspend to RAM)
bs: Spavaj (suspenduj u RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
bs: Hiberniraj (suspenduj na disk)
