plasma_wallpaper_image - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Positioning:
bs: Postavljanje:

en: Scaled
bs: Skalirano

en: Scaled, Keep Proportions
bs: Skalirano, Sačuvane proprcije

en: Centered
bs: Centrirano

en: Tiled
bs: Popločano

en: Next Wallpaper Image
bs: Sljedeća tapetna slika

en: Recommended wallpaper file
bs: Preporučena datoteka pozadinske slike

en: Directory with the wallpaper to show slides from
bs: Direktorij koji sadrži slajdove iz kojih će se prikazati pozadina

en: Open Image
bs: Otvori sliku

en: Change every:
bs: Promjeni sve:
