plasma-workspace - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Configure Warning…
ca: Configura l'avís…

en: Open in Filelight
ca: Obre al Filelight

en: Open in File Manager
ca: Obre al gestor de fitxers

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpace), group (General)
en: Minimum free space before user starts being notified.
ca: Espai lliure mínim abans de notificar a l'usuari.

note: i18n: ectx: label, entry (enableNotification), group (General)
en: Is the free space notification enabled.
ca: És l'activació de la notificació d'espai lliure.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableNotification)
en: Enable low disk space warning
ca: Activa l'avís d'espai lliure escàs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpace)
en: Warn when free space is below:
ca: Avisa quan l'espai lliure sigui menys de:

en: Your Home folder is running out of disk space, you have %1 MiB remaining (%2%).
ca: La vostra carpeta personal està exhaurint l'espai lliure, només resten %1 MiB (%2%).

en: Your Root partition is running out of disk space, you have %1 MiB remaining (%2%).
ca: La partició arrel està exhaurint l'espai lliure, només resten %1 MiB (%2%).
