plasma-workspace - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
ca: El %1no és un arxiu vàlid de tema GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
ca: S'ha produït un error en carregar el diàleg de configuració per a aquest estil.

en: Failed to apply selected style '%1'.
ca: Ha fallat en aplicar l'estil «%1» seleccionat.

en: Show icons:
ca: Mostra les icones:

en: On buttons
ca: Als botons

en: In menus
ca: Als menús

en: Main toolbar label:
ca: Etiqueta de la barra d'eines principal:

en: None
ca: Sense

en: Text only
ca: Només el text

en: Beside icons
ca: Vora les icones

en: Below icon
ca: Sota la icona

en: Secondary toolbar label:
ca: Etiqueta de la barra d'eines secundària:

en: GNOME/GTK Application Style
ca: Estil de les aplicacions GNOME/GTK

en: GTK theme:
ca: Tema GTK:

en: Preview…
ca: Vista prèvia…

en: Install from File…
ca: Instal·la des d'un fitxer…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
ca: Obtén estils nous de les aplicacions GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
ca: Selecció d'arxiu de tema GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
ca: Arxiu de tema GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This module allows you to modify the visual appearance of applications' user interface elements.
ca: Aquest mòdul permet modificar l'aparença visual dels elements de la interfície d'usuari de les aplicacions.

en: Configure Style…
ca: Configura l'estil…

en: Configure Icons and Toolbars
ca: Configura les icones i les barres d'eines

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
ca: Configura l'estil de l'aplicació GNOME/GTK…

en: Configure %1
ca: Configura el %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
ca: Pestanya 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
ca: Botó premut

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
ca: Quadre combinat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
ca: Casella de selecció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
ca: Botó d'opció

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
ca: Pestanya 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
ca: Estil de l'aplicació

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
ca: Mostra les icones als botons

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
ca: Mostra les icones als menús

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
ca: Etiqueta de la barra d'eines principal

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
ca: Etiqueta de la barra d'eines secundària
