plasma-workspace - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
ca: «%1» ha cancel·lat la sortida

en: $HOME not set!
ca: No s'ha establert el «$HOME»!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
ca: El directori «$HOME» (%1) no existeix.

en: No write access to $HOME directory (%1).
ca: Sense permís d'escriptura al directori «$HOME» (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
ca: Sense permís de lectura al directori «$HOME» (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
ca: El directori «$HOME» (%1) està sense espai al disc.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
ca: Ha fallat en escriure al directori «$HOME» (%2) amb l'error «%1»

en: No write access to '%1'.
ca: Sense permís d'escriptura a «%1».

en: No read access to '%1'.
ca: Sense permís de lectura a «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
ca: El directori temporal (%1) està sense espai al disc.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
ca: Ha fallat en escriure al directori temporal (%2) amb
        l'error «%1»

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
ca: S'ha detectat el següent problema d'instal·lació
    en intentar iniciar el Plasma:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
ca: 
    
    No s'ha pogut iniciar el Plasma.

en: Plasma Workspace installation problem!
ca: Problema d'instal·lació a l'espai de treball Plasma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
ca: El gestor confiable de la sessió del Plasma que parla amb el protocol
    de gestió de la sessió estàndard d'X11R6 (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
ca: Restaura la sessió d'usuari desada si està disponible

en: Also allow remote connections
ca: Admet també les connexions remotes

en: Starts the session in locked mode
ca: Inicia la sessió en el mode bloquejat

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
ca: Inicia sense el suport del bloqueig de pantalla. Només cal si altres components proporcionen el bloqueig de pantalla.

en: Session Management
ca: Gestió de les sessions

en: Log Out
ca: Sortida

en: Log Out Without Confirmation
ca: Sortida sense confirmació

en: Halt Without Confirmation
ca: Atura sense confirmació

en: Reboot Without Confirmation
ca: Torna a engegar sense confirmació
