plasma-workspace - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
ca: Aparença

en: Use single button for application menu
ca: Usa un únic botó per al menú de l'aplicació

en: Show full application menu
ca: Mostra tot el menú de l'aplicació

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
ca: Obre un menú

en: Search
ca: Cerca

en: Search…
ca: Cerca…
