plasma-workspace - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Entries
ca: Entrades

en: Application Status
ca: Estat de l'aplicació

en: Communications
ca: Comunicacions

en: System Services
ca: Serveis del sistema

en: Hardware Control
ca: Control del maquinari

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
ca: Entrada

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Keyboard Shortcut
ca: Drecera de teclat

en: Shown when relevant
ca: Mostra quan sigui rellevant

en: Always shown
ca: Mostra sempre

en: Always hidden
ca: Sempre ocult

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Always show all entries
ca: Mostra sempre totes les entrades

[ctx: The arrangement of system tray icons in the Panel]
en: Panel icon size:
ca: Mida de les icones del plafó:

en: Small
ca: Petita

en: Scale with Panel height
ca: Escala amb l'alçada del plafó

en: Scale with Panel width
ca: Escala amb l'amplada del plafó

en: Automatically enabled when in Touch Mode
ca: Activat automàticament en el mode tàctil

[ctx: @label:listbox The spacing between system tray icons in the Panel]
en: Panel icon spacing:
ca: Espaiat de les icones del plafó:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
ca: Petit

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
ca: Gran

[ctx: @info:usagetip under a combobox when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch Mode
ca: S'estableix automàticament a Gran en el mode tàctil

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ca: Retrocedeix

en: Status and Notifications
ca: Estat i notificacions

en: More actions
ca: Més accions

en: Keep Open
ca: Mantén obert

en: Expand System Tray
ca: Expandeix la safata del sistema

en: Show all the items in the system tray in a popup
ca: Mostra tots els elements de la safata del sistema en una finestra emergent

en: Close popup
ca: Tanca la finestra emergent

en: Show hidden icons
ca: Mostra les icones ocultes
