plasma-workspace - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
ca: Estat del dispositiu

en: A device can now be safely removed
ca: Ara es pot extreure amb seguretat un dispositiu

en: This device can now be safely removed.
ca: Ara es pot extreure amb seguretat aquest dispositiu.

en: You are not authorized to mount this device.
ca: No esteu autoritzat a muntar aquest dispositiu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
ca: No esteu autoritzat a extreure aquest dispositiu.

en: You are not authorized to eject this disc.
ca: No esteu autoritzat a expulsar aquest disc.

en: Could not mount this device as it is busy.
ca: No s'ha pogut muntar aquest dispositiu atès que està ocupat.

en: One or more files on this device are open within an application.
ca: Un o més fitxers d'aquest dispositiu estan oberts a una aplicació.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
ca[0]: Un o més fitxers d'aquest dispositiu estan oberts a l'aplicació «%2».
ca[1]: Un o més fitxers d'aquest dispositiu estan oberts a les següents aplicacions: %2.

en: Could not mount this device.
ca: No s'ha pogut muntar aquest dispositiu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
ca: No s'ha pogut extreure aquest dispositiu.

en: Could not eject this disc.
ca: No s'ha pogut expulsar aquest disc.
