plasma-workspace - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
ca: Cerca directoris i fitxers locals, ubicacions de xarxa i llocs d'Internet on el seu camí coincideixin amb :q:.

en: Open %1
ca: Obre %1

en: Launch with %1
ca: Llança amb %1

en: Go to %1
ca: Ves a %1

en: Send email to %1
ca: Envia un correu a %1
