plasma-workspace - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
ca: «%1» no és cap URL absolut.

en: "%1" does not exist.
ca: «%1» no existeix.

en: "%1" is not a file.
ca: «%1» no és cap fitxer.

en: "%1" is not readable.
ca: «%1» no es pot llegir.

[ctx: @label Stop the Systemd unit for a running process]
en: Stop
ca: Atura

[ctx: @label Start the Systemd unit for a currently inactive process]
en: Start
ca: Inicia

[ctx: @label The name of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: @label The current status (e.g. active or inactive) of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Status:
ca: Estat:

[ctx: @label A date and time follows this text, making a sentence like 'Last activated on: August 7th 11 PM 2023']
en: Last activated on:
ca: Darrera activació el:

en: Unable to load logs. Try refreshing.
ca: No s'han pogut activar els registres. Intenteu actualitzar.

[ctx: @action:button Refresh entry logs when it failed to load]
en: Refresh
ca: Actualitza

en: Make Executable
ca: Fes que sigui executable

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
ca: El fitxer «%1» ha de ser executable per a executar-se en sortir de la sessió.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
ca: El fitxer «%1» ha de ser executable per a executar-se en iniciar la sessió.

[ctx: @action:button menu button; add new application etc]
en: Add New
ca: Afegeix nou

[ctx: @title:menu accessible menu button]
en: Add new application or script
ca: Afegeix una aplicació o script nou

[ctx: @action:inmenu completes: add new application]
en: Application…
ca: Aplicació…

[ctx: @action:inmenu accessible]
en: Add application
ca: Afegeix una aplicació

[ctx: @action:inmenu completes: add new login script]
en: Login Script…
ca: Script d'inici de sessió…

[ctx: @action:inmenu accessible]
en: Add login script
ca: Afegeix un script d'inici de sessió

[ctx: @action:inmenu completes: add new logout script]
en: Logout Script…
ca: Script de sortida de sessió…

[ctx: @action:inmenu accessible]
en: Add logout script
ca: Afegeix un script de sortida de sessió

en: %1 has not been autostarted yet. Details will be available after the system is restarted.
ca: %1 encara no s'ha iniciat automàticament. Els detalls estaran disponibles després de reiniciar el sistema.

[ctx: @label Entry hasn't been autostarted because system hasn't been restarted]
en: Not autostarted yet
ca: Encara no s'ha iniciat automàticament

[ctx: @action:button]
en: See properties
ca: Veure les propietats

[ctx: @action:button]
en: Remove entry
ca: Elimina l'entrada

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Login Scripts
ca: Scripts d'inici de sessió

en: Pre-startup Scripts
ca: Scripts previs a l'inici

en: Logout Scripts
ca: Scripts de sortida de sessió

en: No user-specified autostart items
ca: No hi ha cap element d'inici automàtic especificat per l'usuari

[ctx: @info 'some' refers to autostart items]
en: Click the <interface>Add New</interface> button to add some
ca: Feu clic al botó <interface>Afegeix nou</interface> per a afegir-ne

en: Choose Login Script
ca: Selecció de script d'inici de sessió

en: Choose Logout Script
ca: Selecció de script de sortida de sessió

[ctx: @label Entry is running right now]
en: Running
ca: En execució

[ctx: @label Entry is not running right now (exited without error)]
en: Not running
ca: No s'està executant

[ctx: @label Entry is being started]
en: Starting
ca: S'està iniciant

[ctx: @label Entry is being stopped]
en: Stopping
ca: S'està aturant

[ctx: @label Entry has failed (exited with an error)]
en: Failed
ca: Ha fallat

en: Error occurred when receiving reply of GetAll call %1
ca: S'ha produït un error en rebre la resposta de la crida GetAll %1

en: Failed to open journal
ca: Ha fallat en obrir el diari
