plasma-workspace - en to ca translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ca: %1 de %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ca[0]: %2 de %1 fitxer a %3
ca[1]: %2 de %1 fitxers a %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ca[0]: %1 fitxer a %2
ca[1]: %1 fitxers a %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ca[0]: %2 d'%1 fitxer
ca[1]: %2 de %1 fitxers

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ca[0]: %1 fitxer
ca[1]: %1 fitxers

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ca[0]: %2 d'%1 element
ca[1]: %2 de %1 elements

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ca[0]: %1 element
ca[1]: %1 elements

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ca: %1 a %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ca[0]: %1 fitxer a %2
ca[1]: %1 fitxers a %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ca: a %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ca: %1 de %2

en: Application closed unexpectedly.
ca: L'aplicació s'ha tancat inesperadament.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
ca[0]: Notificació sense llegir
ca[1]: Notificacions sense llegir

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
ca[0]: S'han rebut %1 notificació mentre «no destorbar» estava actiu.
ca[1]: S'han rebut %1 notificacions mentre «no destorbar» estava actiu.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
ca: Mostra les notificacions
