plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
ca@valencia: Nom de l'estil actual de Plasma

en: Unable to create a temporary file.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer temporal.

en: Unable to download the theme: %1
ca@valencia: No s'ha pogut baixar el tema: %1

en: Theme installed successfully.
ca@valencia: El tema s'ha instal·lat correctament.

en: Theme installation failed.
ca@valencia: Ha fallat la instal·lació del tema.

en: Removing theme failed: %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el tema: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
ca@valencia: Este mòdul permet triar l'estil de Plasma.

en: All Themes
ca@valencia: Tots els temes

en: Light Themes
ca@valencia: Temes clars

en: Dark Themes
ca@valencia: Temes foscos

en: Color scheme compatible
ca@valencia: Compatible amb l'esquema de color

en: Follows color scheme
ca@valencia: Seguix l'esquema de color

en: Edit Theme…
ca@valencia: Edita el tema…

en: Remove Theme
ca@valencia: Elimina el tema

en: Restore Theme
ca@valencia: Restaura el tema

en: Install from File…
ca@valencia: Instal·la des d'un fitxer…

en: Get New Plasma Styles…
ca@valencia: Obtín estils nous de Plasma…

en: Open Theme
ca@valencia: Obri un tema

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
ca@valencia: Fitxers de tema (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
ca@valencia: Esta eina permet definir el tema de la sessió actual de Plasma, sense posar-ne accidentalment un que no estiga disponible, o que ja estiga definit.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
ca@valencia: El nom del tema que voleu definir a la sessió actual de Plasma (en passar un camí complet només s'utilitzarà l'última part del camí)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
ca@valencia: Mostra tots els temes disponibles en el sistema (i quin és el tema actual)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
ca@valencia: El tema sol·licitat «%1» ja està establit com a tema de la sessió actual de Plasma.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
ca@valencia: El tema de la sessió actual de Plasma s'ha definit a %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el tema «%1». El tema hauria de ser una de les opcions següents: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
ca@valencia: En el sistema hi ha els temes següents de Plasma:
