plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Secondary Toolbars
ca@valencia: Barres d'eines secundàries

en: Small Icons
ca@valencia: Icones xicotetes

en: Dialogs
ca@valencia: Diàlegs

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
ca@valencia: Nom del tema actual d'icones

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
ca@valencia: Mida de les icones d'escriptori

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
ca@valencia: Mida de les icones de les barres d'eines

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
ca@valencia: Mida de les icones de la barra d'eines principal

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
ca@valencia: Mida xicoteta de les icones

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
ca@valencia: Mida de les icones dels quadros

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
ca@valencia: Mida de les icones dels diàlegs

en: Unable to create a temporary file.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer temporal.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
ca@valencia: No s'ha pogut baixar l'arxiu del tema d'icones: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
ca@valencia: El fitxer no és un arxiu vàlid de tema d'icones.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
ca@valencia: Hi ha hagut un problema durant el procés d'instal·lació. Malgrat açò, s'han instal·lat la majoria dels temes de l'arxiu

en: Theme installed successfully.
ca@valencia: El tema s'ha instal·lat correctament.

en: Installing icon themes…
ca@valencia: Instal·lació de temes d'icones…

en: Installing %1 theme…
ca@valencia: S'està instal·lant el tema %1…

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
ca@valencia: Ací podeu configurar les mides predeterminades de diversos tipus d'icones a nivell de tot el sistema. Cal tindre en compte que no totes les aplicacions respectaran estos paràmetres.<nl/><nl/>Si trobeu que els objectes a la pantalla generalment són massa petits o massa grans, considereu ajustar l'escala global.

en: Adjust Global Scale…
ca@valencia: Ajusta l'escala global…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
ca@valencia: Mida:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
ca@valencia: Este mòdul permet escollir les icones de l'escriptori.

en: Remove Icon Theme
ca@valencia: Elimina un tema d'icones

en: Restore Icon Theme
ca@valencia: Restaura el tema d'icones

en: Configure Icon Sizes
ca@valencia: Configura la mida de les icones

en: Install from File…
ca@valencia: Instal·la des d'un fitxer…

en: Get New Icons…
ca@valencia: Obtín icones noves…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
ca@valencia: Configureu la mida de les icones

en: Open Theme
ca@valencia: Obri un tema

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
ca@valencia: Fitxers de tema (*.tar.gz *.tar.bz2)
