plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
ca@valencia: «%1» ha cancel·lat l'eixida

en: $HOME not set!
ca@valencia: No s'ha establit el «$HOME»!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
ca@valencia: El directori «$HOME» (%1) no existix.

en: No write access to $HOME directory (%1).
ca@valencia: Sense permís d'escriptura al directori «$HOME» (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
ca@valencia: Sense permís de lectura al directori «$HOME» (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
ca@valencia: El directori «$HOME» (%1) està sense espai en el disc.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut escriure al directori «$HOME» (%2) amb l'error «%1»

en: No write access to '%1'.
ca@valencia: Sense permís d'escriptura a «%1».

en: No read access to '%1'.
ca@valencia: Sense permís de lectura a «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
ca@valencia: El directori temporal (%1) està sense espai en el disc.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut escriure al directori temporal (%2) amb
        l'error «%1»

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
ca@valencia: S'ha detectat el següent problema d'instal·lació
    en intentar iniciar Plasma:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
ca@valencia: 
    
    No s'ha pogut iniciar Plasma.

en: Plasma Workspace installation problem!
ca@valencia: Problema d'instal·lació en l'espai de treball Plasma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
ca@valencia: El gestor confiable de la sessió de Plasma que parla amb el protocol
    de gestió de la sessió estàndard d'X11R6 (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
ca@valencia: Restaura la sessió d'usuari guardada si està disponible

en: Also allow remote connections
ca@valencia: Admet també les connexions remotes

en: Starts the session in locked mode
ca@valencia: Inicia la sessió en el mode bloquejat

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
ca@valencia: Inicia sense el suport del bloqueig de pantalla. Només cal si altres components proporcionen el bloqueig de pantalla.

en: Session Management
ca@valencia: Gestioneu les sessions

en: Log Out
ca@valencia: Eixida

en: Log Out Without Confirmation
ca@valencia: Eixida sense confirmació

en: Halt Without Confirmation
ca@valencia: Para sense confirmació

en: Reboot Without Confirmation
ca@valencia: Torna a iniciar sense confirmació
