plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Calendar version:
ca@valencia: Versió del calendari:

en: Show week numbers
ca@valencia: Mostra els números de les setmanes

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
ca@valencia: Versió compacta:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
ca@valencia: Mostra el dia del mes

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
ca@valencia: Mostra el número de la setmana
