plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

en: No title
ca@valencia: Sense títol

en: No media playing
ca@valencia: No s'està reproduint cap suport

en: Shuffle
ca@valencia: Barreja

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
ca@valencia: Peça anterior

[ctx: Pause playback]
en: Pause
ca@valencia: Pausa

[ctx: Start playback]
en: Play
ca@valencia: Reproduïx

[ctx: Play next track]
en: Next Track
ca@valencia: Peça següent

en: Repeat Track
ca@valencia: Repetix la peça

en: Repeat
ca@valencia: Repetix

[ctx: Open player window or bring it to the front if already open]
en: Open
ca@valencia: Obri

[ctx: Stop playback]
en: Stop
ca@valencia: Para

[ctx: Quit player]
en: Quit
ca@valencia: Ix

en: Choose player automatically
ca@valencia: Tria automàticament el reproductor

[ctx: @info:tooltip %1 is a musical artist and %2 is an app name]
en: by %1 (%2)
    Middle-click to pause
    Scroll to adjust volume
ca@valencia: de %1 (%2)
    Clic del mig per a fer una pausa
    Desplaceu per a ajustar el volum

[ctx: @info:tooltip %1 is an app name]
en: %1
    Middle-click to pause
    Scroll to adjust volume
ca@valencia: %1
    Clic del mig per a fer una pausa
    Desplaceu per a ajustar el volum

[ctx: @info:tooltip %1 is a musical artist and %2 is an app name]
en: by %1 (paused, %2)
    Middle-click to play
    Scroll to adjust volume
ca@valencia: de %1 (en pausa, %2)
    Clic del mig per a reproduir
    Desplaceu per a ajustar el volum

[ctx: @info:tooltip %1 is an app name]
en: Paused (%1)
    Middle-click to play
    Scroll to adjust volume
ca@valencia: En pausa (%1)
    Clic del mig per a reproduir
    Desplaceu per a ajustar el volum
