plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: %1 Details
ca@valencia: Detalls de %1

en: Sensors Details
ca@valencia: Detalls dels sensors

en: System Monitor
ca@valencia: Monitor del sistema

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ca@valencia: Obri el Monitor del sistema…
