plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flatButton)
en: Display all windows in one list
ca@valencia: Mostra totes les finestres en una llista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, subButton)
en: Display a submenu for each desktop
ca@valencia: Mostra un submenú per a cada escriptori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, curButton)
en: Display only the current desktop's windows
ca@valencia: Mostra només les finestres de l'escriptori actual

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Configure Switch Window Plugin
ca@valencia: Configura el connector de commutació de finestres

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Windows
ca@valencia: Finestres

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: All Desktops
ca@valencia: Tots els escriptoris
