plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (14 entries)

[ctx: Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
ca@valencia: Controlador multimèdia

en: Play/Pause media playback
ca@valencia: Reproduïx/Fa pausa del reproductor multimèdia

en: Media playback next
ca@valencia: Següent del reproductor multimèdia

en: Media playback previous
ca@valencia: Anterior del reproductor multimèdia

en: Stop media playback
ca@valencia: Para el reproductor multimèdia

en: Pause media playback
ca@valencia: Fes pausa al reproductor multimèdia

en: Play media playback
ca@valencia: Reproduïx el reproductor multimèdia

en: Media volume up
ca@valencia: Apuja el volum del suport

en: Media volume down
ca@valencia: Abaixa el volum del suport

en: The media player '%1' cannot perform the action '%2'.
ca@valencia: El reproductor multimèdia «%1» no ha pogut realitzar l'acció «%2».

en: Attempting to perform the action '%1' failed with the message '%2'.
ca@valencia: No s'ha pogut intentar executar l'acció «%1» amb el missatge «%2».

en: The argument '%1' for the action '%2' is missing or of the wrong type.
ca@valencia: L'argument «%1» per a l'acció «%2» no hi és o és d'un tipus incorrecte.

en: The operation '%1' is unknown.
ca@valencia: L'operació «%1» és desconeguda.

en: Unknown error.
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut.
