plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Open Containing Folder
ca@valencia: Obri la carpeta contenidora

en: Audio
ca@valencia: Àudio

en: Image
ca@valencia: Imatge

en: Video
ca@valencia: Vídeo

en: Spreadsheet
ca@valencia: Full de càlcul

en: Presentation
ca@valencia: Presentació

en: Folder
ca@valencia: Carpeta

en: Archive
ca@valencia: Arxiu
