plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
ca@valencia: Canvia a no destorbar

en: Other Applications
ca@valencia: Altres aplicacions

en: Show popups
ca@valencia: Mostra els missatges emergents

en: Show in do not disturb mode
ca@valencia: Mostra en el mode no destorbar

en: Show in history
ca@valencia: Mostra en l'historial

en: Show notification badges
ca@valencia: Mostra els distintius de notificació

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
ca@valencia: Configureu esdeveniments

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
ca@valencia: Esta aplicació no permet la configuració de notificacions en una base per esdeveniment

en: Show a message in a pop-up
ca@valencia: Mostra un missatge en una finestra emergent

en: Play a sound
ca@valencia: Reproduïx un so

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
ca@valencia: Presentació preliminar del so

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
ca@valencia: Restablix

en: Choose sound file
ca@valencia: Escolliu un fitxer de so

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
ca@valencia: Notificacions del sistema

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
ca@valencia: Configureu l'aplicació

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
ca@valencia: No s'ha trobat cap giny «Notificacions» que es requerix per a mostrar les notificacions. Assegureu-vos que s'ha activat a la Safata del sistema o com a giny autònom.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
ca@valencia: Actualment les notificacions són proporcionades per «%1 %2» en lloc de Plasma.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
ca@valencia: Actualment les notificacions no són proporcionades per Plasma.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
ca@valencia: Mode no destorbar

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
ca@valencia: Activa automàticament:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
ca@valencia: Quan les pantalles s'emmirallen

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
ca@valencia: En compartir la pantalla

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
ca@valencia: Canvia manualment amb una drecera:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
ca@valencia: Condicions de visibilitat

en: Critical notifications:
ca@valencia: Notificacions crítiques:

en: Show in Do Not Disturb mode
ca@valencia: Mostra en el mode no destorbar

en: Normal notifications:
ca@valencia: Notificacions normals:

en: Show over full screen windows
ca@valencia: Mostra sobre les finestres a pantalla completa

en: Low priority notifications:
ca@valencia: Notificacions de prioritat baixa:

en: Show popup
ca@valencia: Mostra una finestra emergent

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
ca@valencia: Missatges emergents

[ctx: @label]
en: Location:
ca@valencia: Ubicació:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
ca@valencia: Prop de la icona de la notificació

en: Choose Custom Position…
ca@valencia: Seleccioneu una posició personalitzada…

en: %1 second | %1 seconds
ca@valencia[0]: %1 segon
ca@valencia[1]: %1 segons

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
ca@valencia: Oculta després de:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
ca@valencia: Confirmació addicional

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
ca@valencia: Mostra a les notificacions

en: Application progress:
ca@valencia: Progrés de l'aplicació:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
ca@valencia: Mantín el missatge emergent obert durant el progrés

en: Notification badges:
ca@valencia: Distintius de notificació:

en: Show in task manager
ca@valencia: Mostra en el gestor de tasques

en: Popup Position
ca@valencia: Posició del missatge emergent

en: Application Settings
ca@valencia: Configureu l'aplicació

en: Applications
ca@valencia: Aplicacions

en: System Services
ca@valencia: Serveis del sistema

en: No application or event matches your search term
ca@valencia: Cap aplicació ni esdeveniment coincidix amb el terme de busca

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
ca@valencia: Seleccioneu una aplicació de la llista per a configurar el seu configuració de notificacions i el comportament
