plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ca@valencia: S'ha detectat una pantalla

en: A display has been plugged in.
ca@valencia: S'ha connectat una pantalla.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ca@valencia: S'ha extret una pantalla

en: A display has been unplugged.
ca@valencia: S'ha desconnectat una pantalla.

en: %1 has been plugged in.
ca@valencia: %1 s'ha connectat.

en: A USB device has been plugged in.
ca@valencia: S'ha connectat un dispositiu USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ca@valencia: S'ha detectat un dispositiu USB

en: %1 has been unplugged.
ca@valencia: %1 s'ha desconnectat.

en: A USB device has been unplugged.
ca@valencia: S'ha desconnectat un dispositiu USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ca@valencia: S'ha extret un dispositiu USB
