plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (52 entries)

en: Open with:
ca@valencia: Obri amb:

en: Properties
ca@valencia: Propietats

en: Add to Desktop
ca@valencia: Afig a l'escriptori

en: Pin to Task Manager
ca@valencia: Fixa al gestor de tasques

en: Add to Panel (Widget)
ca@valencia: Afig al quadro (giny)

en: Recent Files
ca@valencia: Fitxers recents

en: Forget Recent Files
ca@valencia: Oblida els fitxers recents

en: Edit Application…
ca@valencia: Edita l'aplicació…

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
ca@valencia: Desinstal·la o gestiona complements…

en: Hide Application
ca@valencia: Oculta l'aplicació

en: Applications
ca@valencia: Aplicacions

en: Unhide Applications in this Submenu
ca@valencia: Aplicacions que s'han de mostrar en este submenú

en: Unhide Applications in '%1'
ca@valencia: Aplicacions que s'han de mostrar en «%1»

en: Show KRunner
ca@valencia: Mostra KRunner

en: Search, calculate, or run a command
ca@valencia: Busca, calcula o executa una ordre

en: Computer
ca@valencia: Ordinador

note: i18n.
en: Favorites
ca@valencia: Preferits

en: Recently Used
ca@valencia: Utilitzats recentment

en: Files
ca@valencia: Fitxers

en: Forget Application
ca@valencia: Oblida l'aplicació

en: Folders
ca@valencia: Carpetes

en: Open Containing Folder
ca@valencia: Obri la carpeta contenidora

en: Forget File
ca@valencia: Oblida un fitxer

en: Forget All
ca@valencia: Oblida-ho tot

en: Forget All Applications
ca@valencia: Oblida totes les aplicacions

en: Forget All Files
ca@valencia: Oblida tots els fitxers

en: All Applications
ca@valencia: Totes les aplicacions

en: Hide %1
ca@valencia: Oculta %1

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
ca@valencia: Açò no s'hauria de veure! Utilitzeu KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Often Used Files
ca@valencia: Fitxers utilitzats sovint

en: Recent Applications
ca@valencia: Aplicacions recents

en: Often Used Applications
ca@valencia: Aplicacions utilitzades sovint

en: Power / Session
ca@valencia: Energia / Sessió

en: Search results
ca@valencia: Resultat de la busca

en: Lock
ca@valencia: Bloqueja

en: Log Out
ca@valencia: Ix

en: Save Session
ca@valencia: Guarda la sessió

en: Switch User
ca@valencia: Canvia d'usuari

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ca@valencia: Suspén

en: Hibernate
ca@valencia: Hiberna

en: Restart
ca@valencia: Reinicia

en: Shut Down
ca@valencia: Para

en: Session
ca@valencia: Sessió

en: System
ca@valencia: Sistema

en: Lock screen
ca@valencia: Bloqueja la pantalla

en: End session
ca@valencia: Finalitza la sessió

en: Start a parallel session as a different user
ca@valencia: Inicia una sessió en paral·lel amb un usuari diferent

en: Suspend to RAM
ca@valencia: Suspén a la RAM

en: Suspend to disk
ca@valencia: Suspén al disc

en: Restart computer
ca@valencia: Torna a iniciar l'ordinador

en: Turn off computer
ca@valencia: Apaga l'ordinador

en: System actions
ca@valencia: Accions del sistema
