kcminput - en to cs translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
cs: Uložit aktuálního motivu kurzorů

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
cs: Současná velikost kurzoru

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
cs: Pro provedení změn musíte restartovat sezení Plasma.

en: Unable to create a temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
cs: Nelze stáhnout archiv motivu s ikonami: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
cs: Tento soubor není platný archiv motivu s ikonami.

en: Failed to create 'icons' folder.
cs: Nelze vytvořit složku 'ikony'.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
cs: Motiv s názvem %1 již existuje ve vaší složce s motivy. Přejete si ji nahradit touto?

en: Overwrite Theme?
cs: Přepsat motiv?

en: Theme installed successfully.
cs: Motiv byl úspěšně nainstalován.

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTimeout), group (BusyCursorSettings) i18n: ectx: label, entry (taskbarTimeout), group (TaskbarButtonSettings)
en: Timeout in seconds
cs: Čas vypršení v sekundách

en: Remove Theme
cs: Odstranit motiv

en: Restore Cursor Theme
cs: Obnovit motiv kurzoru

[ctx: @title]
en: Launch Feedback
cs: Odezva při spouštění aplikací

[ctx: @info:usagetip]
en: Configure the animations played while an application is launching.
cs: Nastavte animace přehrávané při spouštění aplikace.

[ctx: @label]
en: Cursor feedback:
cs: Odezva kurzoru:

[ctx: @option:radio No cursor feedback when launching apps]
en: None
cs: Žádná

[ctx: @option:radio]
en: Static
cs: Statické

[ctx: @option:radio]
en: Blinking
cs: Blikání

[ctx: @option:radio]
en: Bouncing
cs: Poskakování

[ctx: @label]
en: Task Manager feedback:
cs: Odezva správce úloh:

[ctx: @option:check]
en: Enable animation
cs: Povolit animace

[ctx: @label]
en: Stop animations after:
cs: Zastavit animaci po:

en: %1 second | %1 seconds
cs[0]: %1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
cs: Tento modul vám umožní nastavit motiv ukazatele myši.

en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: @action:button]
en: &Configure Launch Feedback…
cs: Nastavit ode&zvu při spuštění...

en: &Install from File…
cs: &Instalovat ze souboru…

en: &Get New Cursors…
cs: Zís&kat nové kurzory…

en: Open Theme
cs: Otevřít motiv

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
cs: Soubory motivů kurzorů (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
cs: Požadovaná velikost '%1' není dostupná. Namísto toho použiju %2.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
cs: Tento nástroj vám umožní nastavit motiv kurzoru myši současného sezení Plasma bez neúmyslného nastavení na takový, který není k dispozici nebo je již nastaven.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
cs: Název motivu kurzoru, který si přejete nastavit pro vaše aktuální sezení Plasma (pokud zadáte celou cestu, bude použita jenom poslední část)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
cs: Zobrazit všechny motivy dostupné na systému (a který je aktuální motiv)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
cs: Použít konkrétní velikost namísto výchozí velikosti motivu

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
cs: Požadovaný motiv "%1" je již nastaven jako motiv pro současné sezení Plasma.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
cs: Motiv kurzoru %1 byl ve vašem sezení Plasma úspěšně nastaven

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
cs: Pro správné nastavení motivu kurzoru myši musíte restartovat sezení Plasma.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
cs: Nelze najít motiv "%1". Motiv by měl být jedna z následujících možností: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
cs: Ve vašem systému jsou dostupné následující motivy kurzorů:

en: (Current theme for this Plasma session)
cs: (Současný motiv pro toto sezení Plasma)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
cs: (Dostupné velikosti: %1)
