kcm_desktopthemedetails - en to cs translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
cs: Název nynějšího stylu Plasma

en: Unable to create a temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Unable to download the theme: %1
cs: Motiv nelze stáhnout: %1

en: Theme installed successfully.
cs: Motiv byl úspěšně nainstalován.

en: Theme installation failed.
cs: Instalace motivu selhala.

en: Removing theme failed: %1
cs: Odebrání motivu selhalo: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
cs: Tento modul vám umožní vybrat styl Plasma.

en: All Themes
cs: Všechny motivy

en: Light Themes
cs: Světlé motivy

en: Dark Themes
cs: Tmavé motivy

en: Color scheme compatible
cs: Kompatibilní s barevným schématem

en: Follows color scheme
cs: Následuje barevné schéma

en: Edit Theme…
cs: Upravit motiv…

en: Remove Theme
cs: Odstranit motiv

en: Restore Theme
cs: Obnovit motiv

en: Install from File…
cs: Instalovat ze souboru…

en: Get New Plasma Styles…
cs: Získat nové styly Plasma…

en: Open Theme
cs: Otevřít motiv

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
cs: Soubory motivů (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
cs: Tento nástroj vám umožní nastavit motiv současného sezení Plasma bez neúmyslného nastavení na takový, který není k dispozici nebo je již nastaven.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
cs: Název motivu, který si přejete nastavit pro vaše aktuální sezení Plasma (pokud zadáte celou cestu, bude použita jenom poslední část)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
cs: Zobrazit všechny motivy dostupné na systému (a který je aktuální motiv)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
cs: Požadovaný motiv "%1" je již nastaven jako motiv pro současné sezení Plasma.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
cs: Motiv aktuálního sezení Plasma byl nastaven na %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
cs: Nelze najít motiv "%1". Motiv by měl být jedna z následujících možností: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
cs: Ve vašem systému jsou dostupné následující motivy Plasma:
