kcmicons - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Secondary Toolbars
cs: Sekundární nástrojové lišty

en: Small Icons
cs: Malé ikony

en: Dialogs
cs: Dialogy

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
cs: Název nynějšího motivu ikon

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
cs: Velikost ikon na ploše

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
cs: Velikost ikon na nástrojovém panelu

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
cs: Velikost hlavního panelu nástrojů

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
cs: Malá velikost ikon

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
cs: Velikost ikon panelu

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
cs: Velikost ikon dialogu

en: Unable to create a temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
cs: Nelze stáhnout archiv motivu s ikonami: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
cs: Tento soubor není platný archiv motivu s ikonami.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
cs: Nastal problém během instalačního procesu. Nicméně většina motivu z tohoto archivu byla nainstalována.

en: Theme installed successfully.
cs: Motiv byl úspěšně nainstalován.

en: Installing icon themes…
cs: Instalace motivů ikon…

en: Installing %1 theme…
cs: Probíhá instalace motivu %1…

en: Adjust Global Scale…
cs: Upravit globální měřítko...

[ctx: @label:slider]
en: Size:
cs: Velikost:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
cs: Tento modul vám umožňuje vybrat ikony pro vaši pracovní plochu.

en: Remove Icon Theme
cs: Odstranit motiv ikon

en: Restore Icon Theme
cs: Obnovit motiv Ikon

en: Configure Icon Sizes
cs: Nastavit velikosti ikon

en: Install from File…
cs: Instalovat ze souboru…

en: Get New Icons…
cs: Získat nové ikony…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
cs: Nastavit velikosti ikon

en: Open Theme
cs: Otevřít motiv

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
cs: Soubory motivů (*.tar.gz *.tar.bz2)
