kcmstyle - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
cs: %1 není platným archivem s motivem GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
cs: Nastala chyba při načítání konfiguračního dialogu tohoto stylu.

en: Failed to apply selected style '%1'.
cs: Chyba při aplikování zvoleného stylu '%1'.

en: Show icons:
cs: Zobrazovat ikony:

en: On buttons
cs: Na tlačítkách

en: In menus
cs: V nabídce

en: Main toolbar label:
cs: Hlavní text nástrojového panelu:

en: None
cs: Nic

en: Text only
cs: Pouze text

en: Beside icons
cs: Vedle ikon

en: Below icon
cs: Pod ikonou

en: Secondary toolbar label:
cs: Pomocný text nástrojového panelu:

en: GNOME/GTK Application Style
cs: Styl aplikací GNOME/GTK

en: GTK theme:
cs: Motiv GTK:

en: Preview…
cs: Náhled…

en: Install from File…
cs: Instalovat ze souboru…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
cs: Získat nové styly aplikací GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
cs: Vyberte archiv motivu GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
cs: Archiv motivů GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This module allows you to modify the visual appearance of applications' user interface elements.
cs: Tento modul vám umožňuje změnit vizuální vzhled prvků uživatelského rozhraní a efektů.

en: Configure Style…
cs: Styl nastavení…

en: Configure Icons and Toolbars
cs: Nastavit ikony a panely nástrojů

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
cs: Nastavte styl aplikací GNOME/GTK…

en: Configure %1
cs: Nastavit '%1'

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
cs: Záložka 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
cs: Tlačítko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
cs: Kombinovaný seznam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
cs: Zaškrtávací tlačítko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
cs: Přepínací tlačítko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
cs: Záložka 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
cs: Styl aplikací

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
cs: Zobrazit ikony na tlačítkách

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
cs: Zobrazovat ikony v nabídkách

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
cs: Hlavní text panelu nástrojů

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
cs: Pomocný text nástrojového panelu
