ksmserver - en_US to cs translation catalogue (24 entries)

en_US: Logout canceled by '%1'
cs: Odhlášení přerušil '%1'

en_US: $HOME not set!
cs: $HOME nenastaven.

en_US: $HOME directory (%1) does not exist.
cs: Adresář $HOME (%1) neexistuje.

en_US: No write access to $HOME directory (%1).
cs: K adresáři $HOME (%1) nemáte práva pro zápis.

en_US: No read access to $HOME directory (%1).
cs: K adresáři $HOME (%1) nemáte práva pro čtení.

en_US: $HOME directory (%1) is out of disk space.
cs: Adresáři $HOME (%1) došlo místo na disku.

en_US: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
cs: Zápis do dočasného $HOME (%2) selhal s chybou '%1'

en_US: No write access to '%1'.
cs: Nemáte práva pro zápis do '%1'.

en_US: No read access to '%1'.
cs: Nemáte práva pro čtení '%1'.

en_US: Temp directory (%1) is out of disk space.
cs: Dočasnému adresáři (%1) došlo místo na disku.

en_US: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
cs: Zápis do dočasného adresáře (%2) selhal s
        chybou '%1'

en_US: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
cs: Byl zjištěn následující problém s instalací
    při pokusu o spuštění Plasma:

en_US: 
    
    Plasma is unable to start.
cs: 
    
    Plasma nelze spustit.

en_US: Plasma Workspace installation problem!
cs: Problém s instalací Plasma Workspace.

en_US: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
cs: Spolehlivý správce sezení pro prostředí Plasma, které se dorozumívá
    standardním protokolem správy sezení pro X11R6 (XSMP).

en_US: Restores the saved user session if available
cs: Obnovuje uložené uživatelské sezení, je-li dostupné

en_US: Also allow remote connections
cs: Povolit taktéž vzdálená připojení

en_US: Starts the session in locked mode
cs: Spustí sezení v uzamčeném režimu

en_US: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
cs: Spouští se bez podpory zamykání obrazovky. Je potřeba pouze pokud jiná komponenta zamykání poskytuje.

en_US: Session Management
cs: Správa sezení

en_US: Log Out
cs: Odhlásit se

en_US: Log Out Without Confirmation
cs: Odhlásit se bez potvrzení

en_US: Halt Without Confirmation
cs: Vypnout bez potvrzení

en_US: Reboot Without Confirmation
cs: Restartovat bez potvrzení
