plasma-workspace - en to cs translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
cs: Nastavit virtuální klávesnice...

en: Virtual Keyboard: unavailable
cs: Virtuální klávesnice: nedostupná

en: Virtual Keyboard: disabled
cs: Virtuální klávesnice: zakázána

en: Show Virtual Keyboard
cs: Zobrazit virtuální klávesnici

en: Virtual Keyboard: visible
cs: Virtuální klávesnice: viditelná

en: Virtual Keyboard: enabled
cs: Virtuální klávesnice: povolena
