krunner_webshortcutsrunner - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
cs: Hledat %2 v %1

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
cs: Otevře "%1" ve webovém prohlížeči s dotazem :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
cs: Hledat pomocí DuckDuckGo syntaxe bang

en: Search in private window
cs: Otevřít v soukromém okně

en: Search in incognito window
cs: Hledat v okně inkognito
