plasma-workspace - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
cs: Vzhled

en: %1 Details
cs: %1 Podrobnosti

en: Sensors Details
cs: Podrobnosti senzoru

en: System Monitor
cs: Monitor systému

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
cs: Otevřít monitor systému…
