plasma-workspace - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: &Execute
cs: &Spustit

en: Templates
cs: Šablony

en: Desktop Shell Scripting Console
cs: Skriptovací konzole shellu na ploše

en: Load
cs: Načíst

en: Use
cs: Použít

en: Output
cs: Výstup

en: Unable to load script file <b>%1</b>
cs: Nelze načíst soubor skriptu <b>%1</b>

en: Open Script File
cs: Otevřít soubor skriptu

en: Save Script File
cs: Uložit soubor skriptu

en: Executing script at %1
cs: Spouštím skript v %1

en: Runtime: %1ms
cs: Doba běhu: %1ms
