plasma-workspace - en to cs translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
cs: %1 z %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
cs[0]: %2 z %1 souboru do %3
cs[1]: %2 z %1 souborů do %3
cs[2]: %2 z %1 souborů do %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
cs[0]: %1 soubor do %2
cs[1]: %1 soubory do %2
cs[2]: %1 souborů do %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
cs[0]: %2 z %1 souboru
cs[1]: %2 ze %1 souborů
cs[2]: %2 ze %1 souborů

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
cs[0]: %1 soubor
cs[1]: %1 soubory
cs[2]: %1 souborů

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
cs[0]: %2 z %1 položky
cs[1]: %2 z %1 položek
cs[2]: %2 z %1 položek

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
cs[0]: %1 položka
cs[1]: %1 položky
cs[2]: %1 položek

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
cs: %1 do %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
cs[0]: %1 soubor do %2
cs[1]: %1 položky do %2
cs[2]: %1 položek do %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
cs: do %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
cs: %1 z %2

en: Application closed unexpectedly.
cs: Aplikace byla neočekávaně ukončena

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
cs[0]: Nepřečtené upozornění
cs[1]: Nepřečtená upozornění
cs[2]: Nepřečtená upozornění

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
cs[0]: Přijato %1 upozornění během režimu Nerušit
cs[1]: Přijata %1 upozornění během režimu Nerušit
cs[2]: Přijato %1 upozornění během režimu Nerušit

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
cs: Zobrazit upozornění
