plasma-workspace - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
cs: Správa sezení

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
cs: Zobrazit obrazovku pro odhlášení

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Reboot
cs: Restartovat

en: Log Out Without Confirmation
cs: Odhlásit se bez potvrzení

en: Shut Down Without Confirmation
cs: Vypnout bez potvrzení

en: Reboot Without Confirmation
cs: Restartovat bez potvrzení
