plasma-workspace - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
cs: Plasma v okně

en: Enable QML Javascript debugger
cs: Povolit ladicí nástroj QML JavaScript

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
cs: Zajišťuje, aby se plasmoid udržel v oznamovací oblasti, i když je okno zavřené.

en: Force loading the given shell plugin
cs: Vynutit načítání daného moduly shellu

en: The applet to open.
cs: Applet, který se má otevřít.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
cs: Argumenty, které se mají předat plasmoidu.

en: Close %1
cs: Zavřít %1
