plasma-desktop - en to cs translation catalogue (111 entries)

en: No fingerprint device found.
cs: Nebylo nalezeno zařízení na snímání otisku prstů.

en: Retry scanning your finger.
cs: Zopakujte skenovaní vašeho prstu.

en: Swipe too short. Try again.
cs: Tah byl příliš krátký. Zkuste to znovu.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
cs: Prst nebyl umístěn na střed čtečky. Zkuste to znovu.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
cs: Sundejte prst ze čtečky a zkuste to znovu.

en: Fingerprint enrollment has failed.
cs: Záznam otisku prstu selhal.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
cs: Na zařízení není volné místo. Pro pokračování smažte jiné otisky prstů.

en: The device was disconnected.
cs: Zařízení bylo odpojeno.

en: An unknown error has occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Set Password
cs: Nastavit heslo

en: Password
cs: Heslo

en: Confirm password
cs: Potvrdit heslo

en: Passwords must match
cs: Hesla musí být stejná

en: Change Wallet Password?
cs: Změnit heslo KWallet?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
cs: Nyní, když jste změnili své přihlašovací heslo, zvažte změnu hesla ve vašem výchozím KWallet, aby se shodovalo.

en: What is KWallet?
cs: Co to je KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
cs: KWallet je správce hesel, který ukládá vaše hesla k bezdrátovým sítím a jiným šifrovaným zdrojům. Je uzamčen vlastním heslem, které se liší od přihlašovacího hesla. Pokud jsou tato dvě hesla totožná, lze jej odemknout automaticky při přihlášení, takže pak sami nemusíte zadávat heslo ke KWallet.

en: Change Wallet Password
cs: Změnit heslo KWallet

en: Leave Unchanged
cs: Ponechat nezměněné

en: Create User
cs: Vytvořit uživatele

en: Name:
cs: Název:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Standard
cs: Standardní

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Account type:
cs: Typ účtu:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Confirm password:
cs: Potvrdit heslo:

[ctx: @action:button Create a new user]
en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: @action:button Cancel creating new user]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
cs: Vyberte oblast obrázku

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
cs: Prst byl zaznamenán

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte pravý ukazováček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte pravý prostředníček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte pravý prsteníček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte pravý malíček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte pravý palec na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte levý ukazováček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte levý prostředníček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte levý prsteníček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte levý malíček na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně stiskněte levý palec na senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte pravý ukazováček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte pravý prostředníček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte pravý prsteníček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte pravý malíček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte pravý palec přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte levý ukazováček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte levý prostředníček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte levý prsteníček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte levý malíček přes senzor otisku prstů.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
cs: Prosím, opakovaně přetáhněte levý palec přes senzor otisku prstů.

en: Configure Fingerprints
cs: Nastavte otisky

en: Add
cs: Přidat

en: Done
cs: Hotovo

en: Re-enroll finger
cs: Znova zaznamenat prst

en: Delete fingerprint
cs: Smazat otisk

en: No fingerprints added
cs: Nebyly přidány žádné otisky

en: Users
cs: Uživatelé

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
cs: Přidat nové…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
cs: Přidat nového uživatele…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
cs: Stiskněte mezerník pro úpravu profilu uživatele.

en: Pick a finger to enroll
cs: Vyberte prst, který zaznamenat

[ctx: @title]
en: Change Avatar
cs: Změnit avatara

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
cs: Nic to není

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
cs: Čiperný plameňák

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
cs: Pitahaya

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
cs: Batát

[ctx: @item:intable]
en: Ambient Amber
cs: Jantarová

[ctx: @item:intable]
en: Sparkle Sunbeam
cs: Sluneční paprsek

[ctx: @item:intable]
en: Lemon-Lime
cs: Limetkově zelená

[ctx: @item:intable]
en: Verdant Charm
cs: Okouzlující zelená

[ctx: @item:intable]
en: Mellow Meadow
cs: Luční zelená

[ctx: @item:intable]
en: Tepid Teal
cs: Modrozelená

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
cs: Plazmově modrá

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
cs: Fialová (Pon)

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
cs: Fialová (Bajo)

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
cs: Uhelně šedá

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
cs: Papírově bílá

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
cs: Kávově hnědá

[ctx: @item:intable]
en: Rich Hardwood
cs: Dřevitě hnědá

[ctx: @action:button]
en: Go Back
cs: Jít zpět

[ctx: @action:button]
en: Initials
cs: Iniciály

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
cs: Vyberte soubor…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
cs: Vyberte obrázek

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
cs: Soubory obrázků (Všechny hlavní typy souborů) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
cs: Ikona zástupného prvku

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
cs: Ikona zástupného symbolu avatara uživatele

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
cs: Odstranit přihlášeného uživatele bez odstranění souborů?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
cs: Smazat přihlášeného uživatele?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
cs: %1 je momentálně přihlášen, takže jeho soubory nelze smazat. Chcete místo toho smazat pouze účet?<nl/><nl/>Tímto krokem se %1 nebude moci znovu přihlásit a může docházet k neobvyklému chování, dokud se neodhlásí.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
cs: %1 je momentálně přihlášen. Smazání účtu způsobí, že se nebude moci znovu přihlásit a do odhlášení se může setkat s neobvyklým chováním.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
cs: Smazat %1

en: Change avatar
cs: Změnit avatara

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change your own username while logged in; log out and then log in as another user to change this account’s username.
cs: Po přihlášení nelze změnit vlastní uživatelské jméno; odhlaste se a poté se přihlaste jako jiný uživatel, abyste mohli změnit uživatelské jméno tohoto účtu.

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change the username of a logged-in user; wait until this user logs out first.
cs: Nelze změnit uživatelské jméno přihlášeného uživatele; počkejte, až se tento uživatel nejprve odhlásí.

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
cs: Typ účtu nelze změnit na Standardní, pokud v systému není alespoň jeden další účet správce. Bez něj by ověřování bylo nemožné nebo by vyžadovalo nezabezpečené použití hesla root.

en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

en: Delete files
cs: Smazat soubory

en: Keep files
cs: Ponechat soubory

en: Delete User…
cs: Odstranit uživatele…

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot delete yourself! Log out and then log in as another user to delete this user account.
cs: Nemůžete smazat sám sebe! Odhlaste se a přihlaste se jako jiný uživatel, abyste mohli smazat tento uživatelský účet.

en: Configure Fingerprint Authentication…
cs: Nastavit ověřování pomocí otisku prstu...

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
cs: Otisky prstů lze použít namísto hesla při odemykání obrazovky a poskytování oprávnění správce aplikacím a programům příkazového řádku, které je vyžadují.<nl/><nl/>Přihlášení do systému pomocí otisku prstu zatím není podporováno.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
cs: Ořezání obrázku selhalo: %1

en: Could not get permission to save user %1
cs: Pro uložení uživatele %1 chybí oprávnění

en: There was an error while saving changes
cs: Při ukládání změn došlo k chybě

en: Failed to resize image: opening temp file failed
cs: Změna velikosti obrázku selhala: otevření dočasného souboru selhalo

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
cs: Změna velikosti obrázku selhala: zápis do dočasného souboru selhal

en: Your Account
cs: Váš účet

en: Other Accounts
cs: Jiné účty
