plasma-workspace - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
cs: Uživatelská zpětná vazba byla centrálně vypnuta. Prosím kontaktujte svého distributora.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
cs: Můžete pomoci KDE vylepšit Plasmu tím, že nám poskytnete informace o tom, jak ji používáte, abychom se mohli soustředit na věci, na kterých vám záleží.<nl/><nl/>Poskytování těchto informací je dobrovolné a zcela anonymní. Nikdy neshromažďujeme vaše osobní údaje, soubory, které používáte, webové stránky, které navštěvujete, ani informace, které by vás mohly identifikovat.<nl/>

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
cs: Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů

en: The following information will be sent:
cs: Následující informace bude odeslána:

en: View sent data:
cs: Zobrazit odeslaná data:
