kfontinst - en_US to cs translation catalogue (410 entries)

en_US: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
cs: Přejete si nainstalovat písma pro osobní použití (dostupné pouze vám, nebo pro celý systém (dostupné všem uživatelům)?

en_US: Where to Install
cs: Kam instalovat

en_US: Font Installer
cs: Instalátor písem

en_US: Simple font installer
cs: Jednoduchý instalátor písem

en_US: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
cs: Způsobí, že dialogové okno bude přechodné pro okno určené pomocí windowHandle.

en_US: URL to install
cs: URL k instalaci

en_US: Print
cs: Vytisknout

en_US: Canceling…
cs: Ruší se…

en_US: Font Printer
cs: Tisk písem

en_US: Simple font printer
cs: Jednoduchý tisk písem

en_US: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
cs: Učiní okno modální pro aplikaci X, určenou pomocí ID okna

en_US: Size index to print fonts
cs: Velikost písem pro tisk

en_US: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
cs: Písmo pro tisk, zadané jako "Rodina,Styl", kde Styl je 24-bitové desítkové číslo ve tvaru: <váha><šířka><sklon>

en_US: File containing list of fonts to print
cs: Soubor obsahující seznam písem pro tisk

en_US: Remove file containing list of fonts to print
cs: Odstranit soubor obsahující seznam písem na tisk

en_US: Open an existing font file
cs: Otevře existující soubor písma

en_US: Print font preview
cs: Náhled písma před tiskem

en_US: Select Font to View
cs: Zvolte písmo k prohlížení

en_US: URL to open
cs: URL k otevření

en_US: Font Viewer
cs: Prohlížeč písem

en_US: Simple font viewer
cs: Jednoduchý prohlížeč písem

en_US: Duplicate Fonts
cs: Duplicitní písma

en_US: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
cs: Hledání duplicitních písem. Počkejte prosím…

en_US: No duplicate fonts found.
cs: Duplicitní písma nebyla nalezena.

en_US: Delete Marked Files
cs: Smazat označené soubory

en_US: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
cs[0]: Nalezeno %1 duplicitní písmo.
cs[1]: Nalezena %1 duplicitní písma.
cs[2]: Nalezeno %1 duplicitních písem.

en_US: Are you sure you wish to delete:
    %1
cs: Opravdu si přejete smazat:
    %1

en_US: Are you sure you wish to delete:
cs: Opravdu si přejete smazat:

en_US: Cancel font scan?
cs: Zrušit procházení písem?

en_US: Font/File
cs: Písmo/Soubor

en_US: Size
cs: Velikost

en_US: Date
cs: Datum

en_US: Links To
cs: Odkazuje na

en_US: Open in Font Viewer
cs: Otevřít v Prohlížeči písem

en_US: Properties
cs: Vlastnosti

en_US: Unmark for Deletion
cs: Zrušit označení smazání

en_US: Mark for Deletion
cs: Označit pro smazání

en_US: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
cs[0]: Otevřít písmo v prohlížeči písem?
cs[1]: Otevřít všechna %1 písma v prohlížeči písem?
cs[2]: Otevřít všech %1 písem v prohlížeči písem?

en_US: Family
cs: Rodina

en_US: Style
cs: Styl

en_US: Foundry
cs: Písmolijna

en_US: FontConfig Match
cs: Shoda s FontConfig

en_US: File Type
cs: Typ souboru

en_US: File Name
cs: Název souboru

en_US: File Location
cs: Umístění souboru

en_US: Writing System
cs: Systém psaní

en_US: Set Criteria
cs: Nastavit kritéria

en_US: Symbol/Other
cs: Symbol, Jiný

en_US: Filter by %1…
cs: Filtrovat podle %1…

en_US: Font
cs: Písmo

en_US: Status
cs: Stav

en_US: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
cs: Tento sloupec zobrazuje stav rodiny písma a individuální styly písma.

en_US: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
cs: <p>Tento seznam zobrazuje nainstalovaná písma. Písma jsou seskupeny dle rodiny a číslo v hranatých závorkách reprezentuje počet dostupných stylů. Například:</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Obyčejné</li><li>Tučné</li><li>Tučné Skloněné</li><li>Skloněné</li></ul></li></ul>

en_US: …plus %1 more
cs: …plus %1 navíc

en_US: Delete
cs: Smazat

en_US: Enable
cs: Povolit

en_US: Disable
cs: Zakázat

en_US: Print…
cs: Vytisknout…

en_US: Reload
cs: Obnovit

en_US: Open all %1 fonts in font viewer?
cs: Otevřít všech %1 písem v prohlížeči písem?

en_US: All Fonts
cs: Všechna písma

en_US: Personal Fonts
cs: Osobní písma

en_US: System Fonts
cs: Systémová písma

en_US: Unclassified
cs: Neutajovaný

en_US: Group
cs: Skupina

en_US: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
cs: <p>Opravdu si přejete odstranit '<b>%1</b>'?</p><p><i>Tím dojde pouze k odstranění skupiny, ne písem samotných.</i></p>

en_US: Remove Group
cs: Odstranit skupinu

en_US: Remove
cs: Odstranit

en_US: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en_US: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
cs: <h3>Skupiny písem</h3><p>Tento seznam zobrazuje skupiny písem dostupných na vašem systému. Existují dvě hlavní skupiny písem:<ul><li><b>Standard</b> jsou speciální skupiny používané správcem písem.<ul>%1</ul></li><li><b>Vlastní</b> jsou vámi vytvořené skupiny. Rodinu písem můžete přidat do skupiny jednoduchým přetažením ze seznamu fontů. Rodinu můžete ze skupiny odebrat přetažením do skupiny "Všechna písma". </li></ul></p>

en_US: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
cs: <li><i>Všechna písma</i> obsahuje všechna písma nainstalované v systému.</li><li><i>Nezařazené</i> obsahuje všechna písma, která ještě nejsou umístěny ve skupině "Vlastní".</li>

en_US: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
cs: <li><i>Všechna písma</i> obsahuje všechna písma nainstalované v systému -  "Systémové" i "Osobní".</li><li><i>Systémové</i> obsahuje všechna písma nainstalované pro celý systém (tj. přístupné pro všechny uživatele).</li><li><i>Osobní</i> obsahuje vaše osobní písma.</li><li><i>Nezařazené</i> obsahuje všechna písma která ještě nejsou umístěné ve skupině "Vlastní".</li>

en_US: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
cs: <qt>Skupina s názvem <b>'%1'</b> již existuje.</qt>

en_US: Rename…
cs: Přejmenovat…

en_US: Export…
cs: Exportovat…

en_US: Add to "%1".
cs: Přidat k "%1".

en_US: Remove from current group.
cs: Odstranit ze současné skupiny.

en_US: Move to personal folder.
cs: Přesunout do osobní složky.

en_US: Move to system folder.
cs: Přesunout do systémové složky.

en_US: Skip
cs: Přeskočit

en_US: AutoSkip
cs: Automaticky přeskočit

en_US: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
cs: <h3>Zrušit?</h3><p>Opravdu si přejete zrušit operaci?</p>

en_US: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
cs: <h3>Hotovo</h3><p>Prosím všimněte si, že k provedení změn je třeba znovu spustit všechny právě otevřené aplikace.</p>

en_US: Do not show this message again
cs: Tuto zprávu již nezobrazovat

en_US: Installing
cs: Instaluji

en_US: Uninstalling
cs: Odinstaluji

en_US: Enabling
cs: Povoluji

en_US: Moving
cs: Přesouvání

en_US: Updating
cs: Aktualizuji

en_US: Removing
cs: Odstraňuje se

en_US: Disabling
cs: Zakazuji

en_US: Updating font configuration. Please wait…
cs: Aktualizuje se nastavení písem. Počkejte prosím…

en_US: Unable to start backend.
cs: Start podpůrné vrstvy se nezdařil.

en_US: Backend died, but has been restarted. Please try again.
cs: Podpůrný vrstva neočekávaně skončila a byla restartována. Zkuste to prosím znovu.

en_US: <h3>Error</h3>
cs: <h3>Chyba</h3>

en_US: Failed to download <i>%1</i>
cs: Chyba při stahování <i>%1</i>

en_US: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
cs: Podpůrná systémová vrstva neočekávaně skončila. Zkuste to prosím znovu.<br><i>%1</i>

en_US: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
cs: <i>%1</i> je bitmapové písmo a podpora těchto písem je ve vašem systému vypnuta.

en_US: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
cs: <i>%1</i> obsahuje písmo <b>%2</b> které je už v systému nainstalováno.

en_US: <i>%1</i> is not a font.
cs: <i>%1</i> není písmem.

en_US: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
cs: Nelze odstranit všechny soubory asociované s <i>%1</i>

en_US: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
cs: Start systémového démona se nezdařil.<br><i>%1</i>

en_US: <i>%1</i> already exists.
cs: <i>%1</i> již existuje.

en_US: <i>%1</i> does not exist.
cs: <i>%1</i> neexistuje.

en_US: Permission denied.<br><i>%1</i>
cs: Povolení odepřeno.<br><i>%1</i>

en_US: Unsupported action.<br><i>%1</i>
cs: Nepodporovaná činnost.<br><i>%1</i>

en_US: Authentication failed.<br><i>%1</i>
cs: Ověření selhalo.<br><i>%1</i>

en_US: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
cs: Neočekávaná chyba během zpracovávaní: <i>%1</i>

en_US: Create New Group…
cs: Vytvořit novou skupinu…

en_US: Remove Group…
cs: Odstranit skupinu…

en_US: Enable Fonts in Group…
cs: Povolit písma ve skupině…

en_US: Disable Fonts in Group…
cs: Zakázat písma ve skupině…

en_US: This displays a preview of the selected font.
cs: Toto zobrazí náhled vybraného písma.

en_US: Find Duplicates…
cs: Najít duplicity…

en_US: Scan for Duplicate Fonts…
cs: Hledat duplicitní písma…

en_US: Install from File…
cs: Instalovat ze souboru…

en_US: Install fonts from a local file
cs: Nainstalovat písmo z lokálního souboru

en_US: Get New Fonts…
cs: Získat nová písma…

en_US: Download new fonts
cs: Stáhnout nová písma

en_US: Delete Selected Fonts…
cs: Smazat vybraná písma…

en_US: Change Preview Text…
cs: Změnit text náhledu…

en_US: Add Fonts
cs: Přidat písma

en_US: Failed to save list of fonts to print.
cs: Nelze uložit seznam písem pro tisk.

en_US: Failed to start font printer.
cs: Nelze spustit tisk písem.

en_US: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
cs: Neexistují tisknutelná písma.
    Lze tisknout pouze vektorová a povolená písma.

en_US: Cannot Print
cs: Nelze tisknout

en_US: You did not select anything to delete.
cs: Nevybrali jste nic ke smazání.

en_US: Nothing to Delete
cs: Nic k smazání

en_US: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete smazat</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en_US: Delete Font
cs: Smazat písmo

en_US: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
cs[0]: Opravdu si přejete smazat toto písmo?
cs[1]: Opravdu si přejete smazat tato %1 písma?
cs[2]: Opravdu si přejete smazat těchto %1 písem?

en_US: Delete Fonts
cs: Smazat písma

en_US: Deleting font(s)…
cs: Mažu písma…

en_US: You did not select anything to move.
cs: Nevybrali jste nic k přesunutí.

en_US: Nothing to Move
cs: Nic k přesunutí

en_US: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete přesunout</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>

en_US: Move Font
cs: Přesunout písmo

en_US: Move
cs: Přesunout

en_US: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
cs[0]: <p>Opravdu si přejete přesunout písmo z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>
cs[1]: <p>Opravdu si přejete přesunout %1 písma z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>
cs[2]: <p>Opravdu si přejete přesunout %1 písem z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>

en_US: Move Fonts
cs: Přesunout písma

en_US: Moving font(s)…
cs: Přesunuji písma…

en_US: Export Group
cs: Exportovat skupinu

en_US: No files?
cs: Žádné soubory?

en_US: Failed to open %1 for writing
cs: Nelze otevřít %1 pro zápis

en_US: Create New Group
cs: Vytvořit novou skupinu

en_US: Name of new group:
cs: Název nové skupiny:

en_US: New Group
cs: Nová skupina

en_US: Preview Text
cs: Text náhledu

en_US: Please enter new text:
cs: Prosím, zadejte nový text:

en_US: Scanning font list…
cs: Procházení seznamu písem…

en_US: No fonts
cs: Žádná písma

en_US: 1 Font | %1 Fonts
cs[0]: Jedno písmo
cs[1]: %1 písma
cs[2]: %1 písem

en_US: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
cs: <table><tr><td align="right">Povolená:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Zakázaná:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Částečně povolená:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Celkem:</td><td>%4</td></tr></table>

en_US: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
cs: <table><tr><td align="right">Povolená:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Zakázaná:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Celkem:</td><td>%3</td></tr></table>

en_US: Looking for any associated files…
cs: Hledám asociované soubory…

en_US: Scanning Files…
cs: Procházím soubory…

en_US: Looking for additional files to install…
cs: Hledám další soubory pro instalaci…

en_US: Looking for files associated with %1
cs: Hledám soubory asociované s %1

en_US: Installing font(s)…
cs: Instaluji písma…

en_US: You did not select anything to enable.
cs: Nevybrali jste nic k povolení.

en_US: You did not select anything to disable.
cs: Nevybrali jste nic k zakázání.

en_US: Nothing to Enable
cs: Nic k povolení

en_US: Nothing to Disable
cs: Nic k zakázání

en_US: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete povolit</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en_US: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete zakázat</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en_US: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete povolit</p><p>'<b>%1</b>' obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>

en_US: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
cs: <p>Opravdu si přejete zakázat</p><p>'<b>%1</b>' obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>

en_US: Enable Font
cs: Povolit písmo

en_US: Disable Font
cs: Zakázat písmo

en_US: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
cs[0]: Opravdu si přejete povolit toto písmo?
cs[1]: Opravdu si přejete povolit tato %1 písma?
cs[2]: Opravdu si přejete povolit těchto %1 písem?

en_US: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
cs[0]: Opravdu si přejete zakázat toto písmo?
cs[1]: Opravdu si přejete zakázat tato %1 písma?
cs[2]: Opravdu si přejete zakázat těchto %1 písem?

en_US: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
cs[0]: <p>Opravdu si přejete povolit toto písmo obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>
cs[1]: <p>Opravdu si přejete povolit tato %1 písma obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>
cs[2]: <p>Opravdu si přejete povolit těchto %1 písem obsažených ve skupině '<b>%2</b>'?</p>

en_US: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
cs[0]: <p>Opravdu si přejete zakázat toto písmo obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>
cs[1]: <p>Opravdu si přejete zakázat tato %1 písma obsažené ve skupině '<b>%2</b>'?</p>
cs[2]: <p>Opravdu si přejete zakázat těchto %1 písem obsažených ve skupině '<b>%2</b>'?</p>

en_US: Enable Fonts
cs: Povolit písma

en_US: Disable Fonts
cs: Zakázat písma

en_US: Enabling font(s)…
cs: Povoluji písmo (písma)…

en_US: Disabling font(s)…
cs: Zakazuji písmo (písma)…

en_US: Print Font Samples
cs: Vytisknout vzorky písem

en_US: Select size to print font:
cs: Vyberte velikost písma pro tisk:

en_US: Waterfall
cs: Vodopád

en_US: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
cs: Písma můžete instalovat buď do "%1" nebo do "%2".

en_US: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
cs: Balíček písem nemůžete nainstalovat přímo.
    Rozbalte prosím %1 a nainstalujte součásti samostatně.

en_US: Cannot copy fonts
cs: Písma nelze kopírovat

en_US: Cannot move fonts
cs: Písma nelze přesunout

en_US: Only fonts may be deleted.
cs: Smazat můžete pouze písma..

en_US: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
cs: Písma lze pouze smazat buď z "%1" nebo "%2".

en_US: Please specify "%1" or "%2".
cs: Zadejte prosím "%1" nebo "%2".

en_US: No special methods supported.
cs: Speciální metody nejsou podporovány.

en_US: Fonts
cs: Písma

en_US: Failed to start the system daemon
cs: Start systémového démona selhal

en_US: Backend died
cs: Podpůrná vrstva neočekávaně skončila

en_US: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
cs: %1 je bitmapové písmo a podpora těchto písem je ve vašem systému vypnuta.

en_US: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
cs: %1 obsahuje písmo <b>%2</b> které je již ve vašem systému nainstalováno.

en_US: %1 is not a font.
cs: %1 není písmem.

en_US: Could not remove all files associated with %1
cs: Nelze odstranit všechny soubory asociované s %1

en_US: Unknown
cs: Neznámé

en_US: No characters found.
cs: Nebyly nalezeny žádné znaky.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en_US: The quick brown fox jumps over the lazy dog
cs: Šíleně žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en_US: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
cs: AÁBCČDĎEÉĚFGHIJKLMNŇOÓPQRŘSŠTŤUÚŮVWXYÝZŽ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en_US: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
cs: aábcčdďeéěfghijklmnňoópqrřsštťuúůvwxyýzž

en_US: ERROR: Could not determine font's name.
cs: Chyba: nelze zjistit název písma.

en_US: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
cs[0]: %2 [1 pixel]
cs[1]: %2 [%1 pixely]
cs[2]: %2 [%1 pixelů]

en_US: Personal
cs: Osobní

en_US: System
cs: Systém

en_US: All
cs: Vše

en_US: Administrator
cs: Administrátor

en_US: Thin
cs: Tenký

en_US: Extra Light
cs: Extra lehké

en_US: Ultra Light
cs: Ultra lehké

en_US: Light
cs: Lehké

en_US: Regular
cs: Obyčejné

en_US: Normal
cs: Normální

en_US: Medium
cs: Střední

en_US: Demi Bold
cs: Polotučné

en_US: Semi Bold
cs: Polotučné

en_US: Bold
cs: Tučné

en_US: Extra Bold
cs: Extra tučné

en_US: Ultra Bold
cs: Ultra tučné

en_US: Black
cs: Černé

en_US: Heavy
cs: Těžké

en_US: Italic
cs: Skloněné

en_US: Oblique
cs: Svislé

en_US: Ultra Condensed
cs: Ultra zúžené

en_US: Extra Condensed
cs: Extra zúžené

en_US: Condensed
cs: Zúžené

en_US: Semi Condensed
cs: Částečně zúžené

en_US: Semi Expanded
cs: Polo rozšířené

en_US: Expanded
cs: Rozvinuté

en_US: Extra Expanded
cs: Extra rozšířené

en_US: Ultra Expanded
cs: Ultra rozšířené

en_US: Monospaced
cs: Pevná šířka

en_US: Charcell
cs: Šířka buňky

en_US: Proportional
cs: Proporcionální

en_US: Other, Control
cs: Jiné, Ovládání

en_US: Other, Format
cs: Jiné, Formát

en_US: Other, Not Assigned
cs: Jiné, Nepřiřazeno

en_US: Other, Private Use
cs: Jiné, Soukromé využití

en_US: Other, Surrogate
cs: Jiné, Náhrada

en_US: Letter, Lowercase
cs: Písmeno, Malá písmena

en_US: Letter, Modifier
cs: Písmeno, Modifikátor

en_US: Letter, Other
cs: Písmeno, Jiné

en_US: Letter, Titlecase
cs: Písmeno, Velké počáteční

en_US: Letter, Uppercase
cs: Písmeno, Velká písmena

en_US: Mark, Spacing Combining
cs: Značka, Kombinované mezery

en_US: Mark, Enclosing
cs: Značka, Ohrazení

en_US: Mark, Non-Spacing
cs: Značka, Bez mezer

en_US: Number, Decimal Digit
cs: Číslo, Desítková číslice

en_US: Number, Letter
cs: Číslo, Písmeno

en_US: Number, Other
cs: Číslo, Jiné

en_US: Punctuation, Connector
cs: Interpunkce, Konektor

en_US: Punctuation, Dash
cs: Interpunkce, Pomlčka

en_US: Punctuation, Close
cs: Interpunkce, Uzavřená

en_US: Punctuation, Final Quote
cs: Interpunkce, Konečná uvozovka

en_US: Punctuation, Initial Quote
cs: Interpunkce, Úvodní uvozovka

en_US: Punctuation, Other
cs: Interpunkce, Jiná

en_US: Punctuation, Open
cs: Interpunkce, Otevřená

en_US: Symbol, Currency
cs: Symbol, Měna

en_US: Symbol, Modifier
cs: Symbol, Modifikátor

en_US: Symbol, Math
cs: Symbol, Matematika

en_US: Symbol, Other
cs: Symbol, Jiný

en_US: Separator, Line
cs: Oddělovač, Řádek

en_US: Separator, Paragraph
cs: Oddělovač, Odstavec

en_US: Separator, Space
cs: Oddělovač, Mezera

en_US: Category
cs: Kategorie

en_US: XML Decimal Entity
cs: Desítková XML entita

en_US: Show Face:
cs: Zobrazit vzhled:

en_US: Install…
cs: Instalovat…

en_US: Change Text…
cs: Změnit text…

en_US: Could not read font.
cs: Písmo nelze přečíst.

en_US: Preview String
cs: Náhled textu

en_US: Please enter new string:
cs: Prosím, zadejte nový text:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en_US: &Main Toolbar
cs: &Hlavní panel nástrojů

en_US: Preview Type
cs: Typ náhledu

en_US: Standard Preview
cs: Standardní náhled

en_US: All Characters
cs: Všechny znaky

en_US: Unicode Block: %1
cs: Unicode blok: %1

en_US: Unicode Script: %1
cs: Unicode skript: %1

en_US: Basic Latin
cs: Základní latinka

en_US: Latin-1 Supplement
cs: Dodatečná latinka 1

en_US: Latin Extended-A
cs: Rozšířená latinka A

en_US: Latin Extended-B
cs: Rozšířená latinka B

en_US: IPA Extensions
cs: IPA rozšíření

en_US: Spacing Modifier Letters
cs: Prázdné modifikátory písmen

en_US: Combining Diacritical Marks
cs: Diakritické značky

en_US: Greek and Coptic
cs: Řečtina a koptština

en_US: Cyrillic
cs: Cyrilice

en_US: Cyrillic Supplement
cs: Dodatečná azbuka

en_US: Armenian
cs: Arménské

en_US: Hebrew
cs: Hebrejsky

en_US: Arabic
cs: Arabské

en_US: Syriac
cs: Syrský

en_US: Arabic Supplement
cs: Dodatečná arabština

en_US: Bengali
cs: Bengálské

en_US: Gujarati
cs: Gudžarátsky

en_US: Tamil
cs: Tamilsky

en_US: Telugu
cs: Telugsky

en_US: Thai
cs: Thajské

en_US: Lao
cs: Laoské

en_US: Tibetan
cs: Tibetsky

en_US: Georgian
cs: Gruzínsky

en_US: Ethiopic
cs: Etiopština

en_US: Ethiopic Supplement
cs: Dodatečná etiopština

en_US: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
cs: Unifikované kanadské domorodé slabiky

en_US: Runic
cs: Runové

en_US: Khmer
cs: Khmérské

en_US: Mongolian
cs: Mongolské

en_US: New Tai Lue
cs: Nové Tai Lue

en_US: Khmer Symbols
cs: Khmérské symboly

en_US: Buginese
cs: Bugijština

en_US: Balinese
cs: Balijština

en_US: Phonetic Extensions
cs: Fonetická rozšíření

en_US: Phonetic Extensions Supplement
cs: Dodatečná fonetická rozšíření

en_US: Combining Diacritical Marks Supplement
cs: Dodatečné diakritické značky

en_US: Latin Extended Additional
cs: Dodatečná rozšířená latinka

en_US: Greek Extended
cs: Rozšířená řečtina

en_US: General Punctuation
cs: Obecné značky

en_US: Superscripts and Subscripts
cs: Horní a dolní indexy

en_US: Currency Symbols
cs: Měnové symboly

en_US: Combining Diacritical Marks for Symbols
cs: Diakritické značky pro symboly

en_US: Letter-Like Symbols
cs: Písmenné symboly

en_US: Number Forms
cs: Číselné formy

en_US: Arrows
cs: Šipky

en_US: Mathematical Operators
cs: Matematické operátory

en_US: Miscellaneous Technical
cs: Různé technické

en_US: Control Pictures
cs: Kontrolní obrázky

en_US: Optical Character Recognition
cs: Optické rozpoznávání znaků

en_US: Enclosed Alphanumerics
cs: Vložené alfanumeriky

en_US: Box Drawing
cs: Kreslení rámečků

en_US: Block Elements
cs: Blokové prvky

en_US: Geometric Shapes
cs: Geometrické tvary

en_US: Miscellaneous Symbols
cs: Různé symboly

en_US: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
cs: Různé matematické symboly A

en_US: Supplemental Arrows-A
cs: Dodatečné šipky A

en_US: Braille Patterns
cs: Braillovy vzory

en_US: Supplemental Arrows-B
cs: Dodatečné šipky B

en_US: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
cs: Různé matematické symboly B

en_US: Supplemental Mathematical Operators
cs: Dodatečné matematické operátory

en_US: Miscellaneous Symbols and Arrows
cs: Různé symboly a šipky

en_US: Glagolitic
cs: Hlaholice

en_US: Latin Extended-C
cs: Rozšířená latinka C

en_US: Coptic
cs: Koptština

en_US: Georgian Supplement
cs: Rozšířená gruzínština

en_US: Ethiopic Extended
cs: Rozšířená etiopština

en_US: Supplemental Punctuation
cs: Dodatečná interpunkce

en_US: CJK Radicals Supplement
cs: CJK kmenové doplňky

en_US: Kangxi Radicals
cs: Kangxi kmeny

en_US: Ideographic Description Characters
cs: Znaky pro Ideografický popis

en_US: CJK Symbols and Punctuation
cs: CJK symboly a interpunkce

en_US: Hangul Compatibility Jamo
cs: Hangul kompatibilní Jamo

en_US: Bopomofo Extended
cs: Bopomofo rozšířené

en_US: CJK Strokes
cs: CJK tahy

en_US: Katakana Phonetic Extensions
cs: Fonetická rozšíření Katakana

en_US: Enclosed CJK Letters and Months
cs: Vložené CJK písmena a měsíce

en_US: CJK Compatibility
cs: CJK kompatibilita

en_US: CJK Unified Ideographs Extension A
cs: CJK unifikované ideogramy rozšíření A

en_US: Yijing Hexagram Symbols
cs: Symboly Yijing hexagram

en_US: CJK Unified Ideographs
cs: CJK unifikované ideogramy

en_US: Yi Syllables
cs: Yi slabiky

en_US: Yi Radicals
cs: Yi kmeny

en_US: Modifier Tone Letters
cs: Modifikátory písmen tónů

en_US: Latin Extended-D
cs: Rozšířená latinka D

en_US: Phags-pa
cs: Phags Pa

en_US: Hangul Syllables
cs: Hangul slabiky

en_US: High Surrogates
cs: Vyšší náhrady

en_US: High Private Use Surrogates
cs: Vyšší náhrady pro soukromé použití

en_US: Low Surrogates
cs: Nižší náhrady

en_US: Private Use Area
cs: Oblast soukromého využití

en_US: CJK Compatibility Ideographs
cs: CJK kompatibilní ideogramy

en_US: Alphabetic Presentation Forms
cs: Formy prezentace abecedy

en_US: Arabic Presentation Forms-A
cs: Arabské prezentační formy A

en_US: Variation Selectors
cs: Selektory variací

en_US: Vertical Forms
cs: Svislé formy

en_US: Combining Half Marks
cs: Poloviční znaky pro kombinování

en_US: CJK Compatibility Forms
cs: CJK kompatibilní formy

en_US: Small Form Variants
cs: Varianty malých forem

en_US: Arabic Presentation Forms-B
cs: Arabské prezentační formy B

en_US: Half-Width and Full-Width Forms
cs: Formy s poloviční a úplnou šířkou

en_US: Specials
cs: Speciální

en_US: Linear B Syllabary
cs: Lineární B slabiky

en_US: Linear B Ideograms
cs: Lineární B ideogramy

en_US: Aegean Numbers
cs: Egejské číslice

en_US: Ancient Greek Numbers
cs: Starověká řecká čísla

en_US: Old Italic
cs: Stará italština

en_US: Gothic
cs: Gotický

en_US: Ugaritic
cs: Ugaritština

en_US: Old Persian
cs: Staré perské

en_US: Cypriot Syllabary
cs: Kyperské slabiky

en_US: Phoenician
cs: Fénické

en_US: Cuneiform
cs: Klínové písmo

en_US: Cuneiform Numbers and Punctuation
cs: Čísla a interpunkce klínového písma

en_US: Byzantine Musical Symbols
cs: Byzantské hudební symboly

en_US: Musical Symbols
cs: Hudební symboly

en_US: Ancient Greek Musical Notation
cs: Starověká řecká hudební notace

en_US: Tai Xuan Jing Symbols
cs: Symboly Tai Xuan Jing

en_US: Counting Rod Numerals
cs: Počítací Rod číslice

en_US: Mathematical Alphanumeric Symbols
cs: Matematické alfanumerické symboly

en_US: CJK Unified Ideographs Extension B
cs: CJK unifikované ideogramy rozšíření B

en_US: CJK Compatibility Ideographs Supplement
cs: Dodatečné CJK kompatibilní ideogramy

en_US: Tags
cs: Značky

en_US: Variation Selectors Supplement
cs: Dodatečné selektory variací

en_US: Supplementary Private Use Area-A
cs: Oblast náhrad pro soukromé použití-A

en_US: Supplementary Private Use Area-B
cs: Oblast náhrad pro soukromé použití-B

en_US: Braille
cs: Braillovo

en_US: Canadian Aboriginal
cs: Kanadské domorodé

en_US: Common
cs: Společné

en_US: Cypriot
cs: Kyperské

en_US: Greek
cs: Řecké

en_US: Inherited
cs: Zděděné

en_US: Latin
cs: Latinsky

en_US: Linear B
cs: Lineární B
