plasma-workspace - en to cs translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unlock Wallet
cs: Odemknout úschovnu

[ctx: @label]
en: Authentication is needed to unlock the wallet <resource>%1</resource>.
cs: Pro otevření úschovny je potřeba ověření <resource>%1</resource>.

[ctx: @title]
en: Create Wallet
cs: Vytvořit úschovnu

[ctx: @label]
en: Provide a password to create the wallet <resource>%1</resource>.
cs: Pro vytvoření úschovny zadejte heslo <resource>%1</resource>.

[ctx: application description]
en: A service to show password prompts
cs: Služba pro zobrazení žádostí o heslo

[ctx: task description for an author line in about data]
en: Author
cs: Autor

en: Replace an existing instance
cs: Nahradit existující instanci
