kcmicons - en to csb translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
csb: Przidnô lestew nôrzãdzów

en: Small Icons
csb: Môłé ikònë

en: Dialogs
csb: Dialodżi

en: The file is not a valid icon theme archive.
csb: Nen lopk nie je prôwdzewim archiwòm témë ikònów.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
csb: Wëstãpiła problema òbczas procesu instalacëji; równak, wikszi dzél témów w archiwùm òstôł zainstalowóny
